pytania rozne
Wśród wielu zapytań które dostajemy od naszych klientów zdarzają się

naiwne, dziwne, bez sensu, spamerskie, idiotyczne itp na które odpowiadać nie będę, ponieważ rozsądnie odpowiedzieć na nie nie można.
Na tej stronie będę odpowiadać będę na poważne pytania które dotyczą marginalnych, lub nietypowych tematów. Takie pytania efemerydy.
Efemeryda - w znaczeniu ogólnym istota, rzecz lub zjawisko przemijające szybko i bez śladu.
Karolina Kamińska


Pytanie:
Jaka jest czystość DMSO oferowanego przez Państwa? (http://www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl/rozne-prozdrowotne-/4858-dmso-dimetylosulfotlenek-500-ml-.html#opis_produktu)
NIE chodzi mi o zawartość procentową DMSO w roztworze po rozcieńczeniu go wodą (być może taką właśnie postać Państwo sprzedają), ale o "zawartość DMSO w DMSO" który następnie (być może) został rozcieńczony wodą - tzn. w jakiej ilości są w Państwa produkcie pozostałości procesów produkcyjnych.

Odpowiadam:Zawartość DMSO w produkcie to wg. producenta: Gatunek: czysty min. 99 %

Dane są wyszczególnione na etykiecie produktu, zdjęcie Tutaj >>>.Pani Małgosia pisze o naszym Biuletynie. (pisownia oryginalna)
Zapisy na bezpłatny biuletyn Tego nie powie Ci lekarz  Tutaj >>>
Biuletyny Archiwalne Tutaj >>>

Dzien dobry. Bardzo ciesze sie ze jest taki newsleter jak ten. Czytam go chetnie. Oczywiscie ksiazke P. J. Zieby mam przeczytana i nie lezy na polce bo nie da sie jej odlozyc. Ciagle do niej siegam. Slucham na you tube p. Zieby. Dr Coldwella itp itd....oczywiscie suplemenguje sie. Mam nawet osiagniecia w zdrowiu. Brakuje mi wielu odpowiedzi ale na teraz.....jak dlugo winien trwac czas suplementacji? Czy jako ciagly czy z przerwami? Czy watroba to odczuje jednak? Stosuje suplementy Holistick. Ale z pewnoscia nigdy nie doczekam sie odp co do kregoslupa. A niestety jedt to juz chyba dolegliwosc cywilizacyjna. Zabiegi ida w szpitalach tasmowo. Sama przeszlam usuniecie przepukliny. Nie dzwigam i po roku mam 2. Super. 45 lat a plecy daja do wiwatu. Nie wiem co mam brac z suplementow poza wit d3 k2mk7 . C. Do wody dosypuje deko soli himalajskiej i l askrobinowy kwas. Czasem dodaje msn siarke.  Glukozaminy aby jeszcze sobie pomoc. Czy naturoterapia ma tu jakas reke pomocna? Zaczelam czytac w koncu Biochemie Harpera wyd IV. Jesli jest w tym swiecie wiedzy odpowiedz to chetnie poczytam artykul. Pozdrawiam. Malgosia . 

Odpowiadam:
jak dlugo winien trwac czas suplementacji?
Zależne jest to od diety, niedoborów, stanów chorobowych itp. Określić czy nasz organizm posiada odpowiednią ilość witamin i minerałów możemy na podstawie badań krwi

Czy jako ciagly czy z przerwami?
j.w.

Czy watroba to odczuje jednak?
Jeżeli będziemy uzupełniać suplementami braki w diecie do właściwych poziomów to będzie to bezpieczne dla wątroby.

Nie wiem co mam brac z suplementow poza wit d3 k2mk7 . C. Do wody dosypuje deko soli himalajskiej i askrobinowy kwas. Czasem dodaje msn siarke. Glukozaminy aby jeszcze sobie pomoc. Czy naturoterapia ma tu jakas reke pomocna?

Określić czy nasz organizm posiada odpowiednią ilość witamin i minerałów możemy na podstawie badań krwi.

Karolina KaminskaKarolina Kamińska
Ochmistrzyni Księżniczki Zdrowia